Je možné si přijít šaty prohlédnout naživo?

Ano, náš butik se nachází na adrese Gorazdova 9, Praha 2.

Musím si domluvit schůzku předem?

Ano, na zkoušku svatebních i večerních šatů je nutné se domluvit předem. Termín a hodinu si můžete zarezervovat skrze kontaktní formulář zde na webu, telefonicky nebo zprávou na našem Instagramu či Facebooku.

Platí se za schůzku nějaký poplatek?

Zkoušky svatebních šatů jsou zpoplatněny částkou 400 Kč. Za zkoušení večerních šatů žádný poplatek nevybíráme.

Lze domluvenou schůzku zrušit?

Ano, budeme však rády, když tak učiníte (telefonicky či e-mailem) co nejdříve poté, co zjistíte, že nebudete moci dorazit.

Kolik měsíců dopředu je nutné si přijít šaty vyzkoušet a zarezervovat?

Lepší odpověď než „čím dříve, tím lépe“ asi v tomto případě neexistuje. Čím dříve přijdete, tím větší výběr na Vás čeká a budete mít jistotu, že minimálně svatební šaty máte vyřešené už dlouho dopředu. Při výběru večerních šatů však platí to stejné.

Co bych měla mít s sebou na schůzku?

V podstatě nic, ale pro vytvoření lepšího celkového dojmu rozhodně napomohou boty, které byste měla ráda na své svatbě či plese na sobě a případně i spodní prádlo, které si plánujete pod šaty vzít. V butiku máme k dispozici několik párů bot v různých velikostech, proto se nemusíte strachovat ani v případě, že ještě obuv vybranou nemáte.

Jaké velikosti šatů máte v butiku k dispozici?

Šaty v našem butiku se pohybují v rozmezí velikostí 34-44. Ve spolupráci s českými designéry však nabízíme také šití na míru.

Seženu u vás i doplňky (kabelky, šperky, závoj apod.)?

Ano, kabelky, šperky i závoje máme k zapůjčení také. V případě závojů je možno se domluvit na ušití na míru dle individuálních požadavků nevěsty.

Na jak dlouhou dobu se šaty půjčují?

Zapůjčení šatů bývá standardně na 3-5 dní, lze se ale individuálně domluvit na jakékoli jiné variantě.

Je možné šaty po rezervaci doupravit?

Ano, menší úpravy šatů jsou už zahrnuty v ceně půjčovného.

Co zahrnuje cena půjčovného?

Cena půjčovného zahrnuje zapůjčení šatů na dohodnutý termín po dobu 3-5 dní, odstranění běžného znečištění a drobné krejčovské úpravy.

K čemu slouží vratná kauce?

Vratná kauce slouží jako takzvaná pojistka zejména pro případ, že by zákaznice šaty nevrátily nebo poškodily. Tato částka se vždy skládá butiku při předávání již připravených šatů a je vratná až v den navrácení šatů. Vratná kauce pro všechny svatební šaty činí 7000 Kč, pro všechny šaty večerní pak 4000 Kč. Tuto zálohu můžete zaplatit jak v hotovosti, tak platební kartou.

Jaká je výše rezervačního poplatku?

Při uzavření rezervace skládá klient částku 1000,- Kč v případě společenských šatů a 6000,- Kč v případě svatebních šatů. Tato částka bude následně odečtena z ceny půjčovného.

Co když vychází vrácení šatů na neděli?

V tom případě se šaty vracejí v pondělí bez dalšího poplatku.

Jak postupovat, když šaty výrazněji znečistím nebo zničím?

Nejlepší je dát nám co nejdříve vědět a dohodneme se na nejefektivnějším řešením problému.