OUI? OUI!

Jsme půjčovna svatebních a večerních šatů, ale vybrané modely si u nás můžete i koupit. Zamilovaly jste se do některého střihu, ale něco tomu chybí? Domluvíme vám ušití na míru!

Ať už jste náročná nevěsta, čeká vás slavnostní večeře, filmový festival nebo třeba maturitní ples, uděláme vše, abyste u nás mohla říct OUI vašim vysněným šatům.

Otevírací hodiny

Pondělí až sobota: pouze na objednání

 

Adresa a kontaktní údaje

Gorazdova 9, 120 00, Praha 2 (3. patro)
Telefon: +420 222 742 566
Email: info@ouiboutique.cz

Když máte vlastní styl a jasnou představu o vašem svatebním dni, kompromisy se dělají jenom velice špatně. Víme o tom své, proto nabízíme, co nám jinde chybělo – jednoduché elegantní střihy, lehké materiály a originální design od (nejen) českých a slovenských návrhářů.

Přijďte se za námi podívat do butiku osobně. U skleničky šampaňského spolu probereme vaše představy a vymyslíme ideální řešení. Máte rády v šatníků změnu? Všechny naše šaty jsou k zapůjčení. Nebo chcete mít radši památku na svůj den D už napořád? Většina originálních modelů se u nás dá i zakoupit nebo nechat ušít na míru. 

“Jsme přesvědčení, že méně často znamená více, proto sázíme na minimalistické střihy a kvalitní látky, díky kterým vystoupíte z davu”

Díky našim kontaktům v Paříži si můžete z butiku odnést luxusní šaty od francouzských návrhářů, které uspokojí i ty nejnáročnější nevěsty nebývale kvalitními látkami a precizní krejčovskou prací. Stále také doplňujeme modely od českých a slovenských designérů, které jsou šité často exklusivně pro náš butik, a tak můžeme zaručit, že je najdete na celém světě pouze jednou jedinkrát, a to právě v OUI.